מברשת את הלשון עם מברשת שיניים לא בריא

- Apr 15, 2019-

מברשת השיניים מברשת הלשון יש מברשת רכה מקצועי עבור ציפוי הלשון עיצוב שיניים מקצועי. זה יכול בבטחה וביעילות להסיר את החיידקים שעלולים לגרום ריח רע מהפה על פני הלשון ואת הקיר הפנימי של הפה, מה שהופך את הנשימה רעננה. "האם הלשון ומברשת השיניים עוזרות לנו לנקות את הפה?"

ציפוי הלשון נוצר במהלך חילוף החומרים הרגיל של רירית הלשון. יש להשתמש במברשת השיניים בלשון זהירה, כי הלשון נגרמת לעיתים קרובות, קל לעורר את בלוטות הטעם, לפגוע בפטמת הלשון, ואף לגרום לחוסר תחושה של גב הלשון, אובדן הטעם, אובדן תיאבון ושאר השלכות שליליות. שנית, התבוננות בציפוי הלשון היא אחת משיטות הבדיקה החשובות של הרפואה הסינית "לראות, להריח, לשאול ולחתוך". אם יש לך אי נוחות בגוף שלך, לגרד את הלשון שלך ישפיע על האבחנה של הרופא שלך.

בנוסף, השימוש צחצוח הלשון כדי להסיר ריח רע מהפה היא גם דרך "לטפל בסימפטומים." ריח ריאלי נגרם על ידי מגוון רחב של סיבות, כולל מחלות של מערכת העיכול כגון דלקת מעיים, ריח הקיבה הנגרמת על ידי מחלות בטן, כמו גם ריח פה שנגרם על ידי מחלות הקשורות בסביבה אוראלית כגון דלקת הלוע והפרעות חניכיים. זה לא יעיל כדי להסיר את הריח על ידי צחצוח הלשון. צבע ציפוי הלשון של אדם רגיל צריך להיות ורוד. אם צבע הלשון הוא לבן, זה עשוי להיות ביטוי של קור וחסר. אם צבע הלשון הוא צהוב ושחור, וזה מראה תחושה שמנונית, זה עשוי להיות ביטוי של דלקת בגוף.