מלון חד פעמיות מברשת שיניים שיטת זיהוי איכות?

- Apr 18, 2019-

קונים רבים של בתי מלון מתעלמים לעיתים קרובות מהסיכונים האיכותיים של המוטלים על בתי המלון בגלל ערך המוצרים או נתוני המוצרים. על פני השטח, הערך הכולל של המוצרים החד פעמיים של המלון, או מתקציב הרכש של המלון, נחשב סטירת לחי, אבל גם למוצר בעל מוניטין טוב יש ערך מוצר חשוב מאוד. כי מוצרים אלה הם חובה עבור המלון. בתור אחד המוצרים החיוניים של disposables המלון, הוא מברשת שיניים. למרות שמברשת השיניים המשמשת את המלון היא חד פעמית, מברשת השיניים המשמשים במלונות רבים בדירוג כוכבים הגיע לתקן האזרחי, אפילו מעבר. לאחר מכן, בתור רוכש מלון, כיצד לזהות את איכות מברשות שיניים חד פעמיות, איך אנחנו יכולים להפוך את הלקוחות בטוח ומאובטח?

למעשה, המרכיבים העיקריים של מברשת השיניים הם הזיפים ואת הידית. נכון לעכשיו, המברשת שיניים חד פעמי העיקרי כיום בשוק מחולקים בעיקר: שאנק, חוט מחודד, חוט ניילון, חוט דופונט. איכות המוצר היא הגרוע ביותר מן הגבעול, ואת השחזה היא הנפוצה ביותר בשוק חד פעמי עבור בתי מלון. ניילון דופונט הם הסטנדרטים של סופרמרקטים ומלונות יוקרה. הסיבה הזיפים משי להיות זיפים מברשת שיניים הגרוע ביותר בשוק היא כי רכות הוא לא טוב, הקשיחות היא גרועה מדי, עיוות קל, החניכיים ניזוקו.

עם זאת, קשה להבחין בין החומר של הזיפים מן העין הבלתי מזוינת. אנחנו יכולים להבחין בין מאפיין כזה כי הזיפים הם מעוותים בקלות. לשפשף בחוזקה את מברשת השיניים כדי להבריש את השיער. אם הזיפים לא ניתן לשחזר את זקוף, ואז מברשת השיניים הוא זיפים. לשם השוואה, בגלל המחיר של חוט הידית שונה מזו של שלוש זיפים אחרים, היצרנים או סוחרי המשנה מילוי בשוק הם עדיין זרם קבוע.

IMG_5197