כמה פעמים שינוי מברשת השיניים? באמת צריך 3 חודשים כדי לשנות?

- Apr 17, 2019-

כולם יודעים כי מברשות שיניים לא ניתן להשתמש במשך זמן רב. בעיקרון, הם צריכים להיות שונה פעם אחת בכל פעם אחרת. אנשים רבים ישנו אותם בהתאם לשלושת החודשים שנכתבו על מברשת השיניים. האם מברשת השיניים באמת תשתנה פעם בשלושה חודשים? האם יש קבוצה של כללים שאינם נוקשים כל כך?

1. כאשר המרחק בין זיפים מברשת השיניים הופך גדול יותר

בדרך כלל, הזיפים מסודרים בהסדר צפוף. אם המרחק בין הזיפים מורחב באופן משמעותי, הלכלוך סביר יותר להשאיר את שורש מברשת השיניים, ועדיף להחליף אותו עם אחד חדש.

בנוסף, מברשת השיניים צריך להישמר בזמנים רגילים. לאחר צחצוח השיניים, יש לנקות את משחת השיניים ואת הלכלוך על מברשת השיניים. לאחר השימוש, ראש המברשת צריך להיות ממוקם רחוק ככל האפשר. שמירה על היובש מסייעת להפחית את החיידקים. המיקום של מברשת השיניים צריך להיות גם יבש ככל האפשר, כי הסביבה הלחה היא תורמת יותר להתפשטות מהירה של מיקרואורגניזמים.

2, צבע השורש של מברשת השיניים הופך כהה יותר

הלכלוך בשורש המברשת יצטבר לאט, שהוא אחד הגורמים לצמיחה חיידקית. גם אם הוא ניקה לאחר כל שימוש, זה לא ניתן למנוע לחלוטין. לכן, פעם את צבע השורש של מברשת השיניים נמצא להיות כהה, זה סימן כי הלכלוך מצטבר יותר צריך להיות מוחלף בזמן. .

3, קצה מברשת השיניים הוא רך וקרס

ברגע שרוב הטיפים זיפים נמצאים יש התמוטטות רכה, ללבוש הוא גדול השיניים לא מנוקים כראוי צריך להיות מוחלף.

מומלץ כי מברשת השיניים לא אמור לשמש במשך יותר מ 3 חודשים, אבל זה משתנה מאדם לאדם. לדוגמה, כמה אנשים משתמשים בכוח החזק ביותר בעת צחצוח השיניים. בתוך פחות משלושה חודשים, הזיפים של מברשת השיניים כפופים ומעוותים, ולכן הם צריכים להיות מוחלפים בזמן. אפקט הניקוי של מברשת השיניים אשר כפוף מעוות על ידי הזיפים הוא הוריד בצורה ניכרת. יחד עם זאת, קל לגרום נזק שיניים, חניכיים וכדומה.

IMG_5224(001)