כיצד להשתמש במברשת השיניים של הירח?

- Apr 10, 2019-

מברשת השיניים ירח שונה מברשת שיניים רגילה. נשים אמהיות צריכות להיות מודעות לכך שנשים רגישות יותר למים קרים בזמן הכליאה, ולכן הן לא יכולות להיות מסוגלות לעקוב אחר הדרך הרגילה בעת ניקוי ושמירה על השיניים.

1. מברשת שיניים חמה

לפני שהאם מברשת את שיניה, טובלים את מברשת השיניים במים חמים עד שהזיפים מתרככים. עדיף לא להשתמש במברשת שיניים רגילה ניילון, אחרת זה יהיה בקלות לגרום נזק שיניים וחניכיים.

2. לעסות חניכיים יותר מ -3 ימים לאחר הלידה

באופן כללי, האם כבר יכולה לעסות את החניכיים בתוך שלושה ימים מיום ההפקה. האם יכולה לנצל את מלוא היתרונות של הלשון ולתת לה עיסוי סביב החניכיים. אתה יכול גם ללחוץ בעדינות את הפה על העור שלך עם האצבעות שלך, כך שתוכל להירגע השרירים שלך, לחזק את החניכיים, ולמנוע את השיניים מ התרופפות.

3. תנועות מברשת עדינות

צחצוח לאחר לידה אינו זהה לצחצוח השיניים. תמיד לשים לב כוח ולעשות את התנועה עדין ככל האפשר. אחרי הכל, זה השיניים שלך, לא להשתמש בכוח רב מדי, אחרת הוא נוטה דימום החניכיים.

4. מקל על צחצוח השיניים כדי להגן על השיניים

זה מאוד הכרחי כדי לצחצח שיניים לאחר הלידה. כמו כן, עדיף לצחצח שיניים לאחר קום בבוקר לפני השינה בלילה. הקפד לגרגר לאחר אכילת מזון דביק. אין לאכול שום דבר אחר לאחר צחצוח השיניים, במיוחד מזון מתוק.