הלבנת שיניים אור USB

360 מעלות הלבנה סטריאו, פעמיים צדדית מגשים יכול להלבין את כל השיניים באותו זמן. ממשק USB, קל לשימוש. פעולה פשוטה, לשימוש חוזר, מקור אור מוליך למחצה, לבטל לחלוטין את החסרונות של מקור האור הלוגן.

פרטי המוצר

תיאור מוצר:

תאריך טק:

16 LED

380-450nm

אור כחול

הלבנת שיניים 3 ב 1 מתאם 16 הוביל אור עם USB / אנדרואיד / iPhone עם מגש הפה

סך הכל אורך: 83 ס"מ

פונקציה

חודרים עמוק כדי להסיר כתמים מוטבעים

משלוח

בתוך 5-7 ימים

צבע

לבן

שירות

OEM & לעשות תווית פרטית עבור לקוחות

זמן משלוח

נשלח בתוך 5-10 ימים

אמצעי תשלום

T / T, Western Union, Paypal


מידע על החברה:

ז 'נגז' ו Senpu טכנולוגיה ושות 'בע"מ יש שנים רבות של סחר חוץ ניסיון לייצא. מוצריה כבר מאושר על-ידי CE ומוצרים בינלאומיים אחרים, ואת איכות המוצרים כבר מובטחת.

המוצרים העיקריים של החברה: ציוד שיניים, הלבנת שיניים ומוצרים אחרים. OEM הוא היתרון שלנו. אנחנו רק צריכים לקוחות כדי לספר לנו מה הם חושבים. אנו מאמינים כי הניסיון העשיר של הצוות המקצועי שלנו יכול לספק מגוון רחב של שירותים עבור כל צרכי הלקוח.


שאלות נפוצות:

1.Can יש לי הלוגו הפרטי שלי על השיניים שלך מוצרים הלבנה?

כן.אנו מציעים שירות OEM, הלוגו הפרטי יכול להיות מודפס על המוצרים, עבור חומרי הלבנה, אנחנו יכולים להדפיס את החבילה ואת תיבת התווית.

2. למה אני צריך את השיניים שלי הלבנה?

ישנן מספר סיבות מדוע אתה יכול לקבל את השיניים whitened. כולם שונים; וכמו השיער שלנו ואת צבע העור להשתנות, כך לעשות את השיניים. מעט מאוד אנשים יש שיניים לבנות מבריק, השיניים שלנו יכול גם להיות יותר צבעוניים ככל שאנו מתבגרים. השיניים שלך יכול להיות גם מוכתם על פני השטח דרך מזון ומשקאות כגון תה, קפה, יין אדום, דומדמניות שחורות. עישון יכול גם להכתים שיניים.

Hot Tags: שיניים הלבנת אור USB, מותאם אישית, הסיטונאי, הנחה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like